Kadıköy Mah. Turan Güneş Cad. No.156 Kocaeli / İzmit
5389420608
bilgi@pisosyal.com

İzmit Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı,Web Tasarım Firmaları

İzmit Sosyal Medya Danışmanlığı

İzmit Sosyal Medya Danışmanlığı. Konusunda her ne kadar özverili olmasada. Yakın zamanda bu gerçekle yüzleşip profesyonel deteğe ihtiyacı görecektir.Zamanları değişen reklam anlayaşında şuan ki durağımız sosyal medya yönetimi.

İlerleyen ve hızla geçen zaman içerisinde tüm sektörelerde vazgeçilemeyecek tek unsur olan.Reklamı gelin PiSosyalden profesyonel sosyal medya danışmanlığı alarak farkı yaşayın.İzmit sosyal medya danışmanlığı. adına verdiğimiz bu hizmet firmanızın kurumsallaşması adına ilk adım olsun. Kemik bir görüntünüz oluşmadan gelin PiSosyal izmit teki dostlarımıza yardımcı olsun.

Böylelikle sosyal medya hesaplarını en baştan inşa edip,izmit web sitelerinizi kuralım.İzmit Seo ayarlarınızı düzeltelim.Beraber Google ı anlayalım.

Fotoğraflarını profesyonel şekilde çekelim dizaynlarınızı eşsiz şekilde yapalım. Tüm bunların üzerine size en uygun ve en profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmetini sunalım.

-Hedef kitlenin belirlenmesi: İlk etapta tam olarak ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlenmeniz gerekmektedir. Bu aşamada size öncülük edelim sıfır açılan hesaplarda. Farklı stratejiler varolan hesaplarda farklı stratejiler kullanalım.Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenin yaş aralığını, cinsiyetini, tam olarak nelerden hoşlandığını ve ilgi alanlarını tam olarak bilmelisiniz.Biz bu analizle sizlerin yükünü azaltalım.

-İçeriklerin yönetimi: Sosyal medya hesaplarınızı etkin bir şekilde yöneterek arama motorları üzerinde bir tık yukarıya çıkabilirsiniz. Bazı durumlarda inanılmaz sonuçlar doğurup,krizleri fırsata çevirebiliriz. Markanıza ait olan fotoğrafları en iyi şekilde ve kurumsal paylaşmalısınız. İçerik yönetiminden vazgeçmemeniz çok önemlidir.Sosyal Medya Danışmanlığının başlıca görevlerindendir.

-Rakip analizi: Sosyal medyada en önemli unsurlar arasında rakiplerinizin analizini yapmakta yer almaktadır. Rakiplerinizin nasıl paylaşım yaptığını ve nasıl bir yol izlediğini iyi takip etmelisiniz.

Reklamları kullanın: Birçok sosyal medya ağında reklam özelliği yer almaktadır. Gerektiği yerlerde bu hizmeti sizin adınıza gerektiği ölçüde alalım. Markanıza ait olan ürünlerin reklamlarını yaparak daha fazla ön plana çıkarabilir ve daha fazla kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize Ulaşın

İnternet dünyasının arka sokaklarında kaybolan bir web sitesi yerine işlek bir cadde müşterilerine ulaşan bir web sitesi düşünün. Google’da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler bulunuyor. Web sitenizi dilerseniz Google reklam hizmetimizle sizlerin ürün yada hizmetinizi internette arayanlarla buluşturabiliriz.

Reklam hizmetlerizimiz;

Sosyal medya yönetim

Sosyal Medya ve Google

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Reklam Stratejileri

Matbaa

İLÇE İLÇE KOCAELİ

 • BAŞİSKELE
 • ÇAYIROVA
 • DARICA
 • DERİNCE
 • DİLOVASI
 • GEBZE
 • GÖLCÜK
 • İZMİT
 • KANDIRA
 • KARAMÜRSEL
 • KARTEPE
 • KÖRFEZ

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin