Kadıköy Mah. Turan Güneş Cad. No.156 Kocaeli / İzmit
5389420608
bilgi@pisosyal.com

Beylikdüzü Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Danışmanlığı,Web Tasarım Firmaları

Beylikdüzü Sosyal Medya Uzmanı

Beylikdüzü Sosyal Medya Danışmanlığı

Beylikdüzü Sosyal Medya Danışmanlığı. Konusunda her ne kadar özverili olmasada. Yakın zamanda bu gerçekle yüzleşip profesyonel deteğe ihtiyacı görecektir.Zamanları değişen reklam anlayaşında şuan ki durağımız sosyal medya yönetimi.

İlerleyen ve hızla geçen zaman içerisinde tüm sektörelerde vazgeçilemeyecek tek unsur olan.Reklamı gelin PiSosyalden profesyonel sosyal medya danışmanlığı alarak farkı yaşayın.İstanbul sosyal medya danışmanlığı. adına verdiğimiz bu hizmet firmanızın kurumsallaşması adına ilk adım olsun. Kemik bir görüntünüz oluşmadan gelin PiSosyal dijitaldeki dostlarımıza yardımcı olsun.

Böylelikle sosyal medya hesaplarını en baştan inşa edip,istanbul web sitelerinizi kuralım.İstanbul Seo ayarlarınızı düzeltelim.Beraber Google ı anlayalım.

Fotoğraflarını profesyonel şekilde çekelim dizaynlarınızı eşsiz şekilde yapalım. Tüm bunların üzerine size en uygun ve en profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmetini sunalım.

-Hedef kitlenin belirlenmesi: İlk etapta tam olarak ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlenmeniz gerekmektedir. Bu aşamada size öncülük edelim sıfır açılan hesaplarda. Farklı stratejiler varolan hesaplarda farklı stratejiler kullanalım. Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenin yaş aralığını, cinsiyetini, tam olarak nelerden hoşlandığını ve ilgi alanlarını tam olarak bilmelisiniz. Biz bu analizle sizlerin yükünü azaltalım. En doğru sonuca profosyenel destekle ulaşın.

-İçeriklerin yönetimi: Sosyal medya hesaplarınızı etkin bir şekilde yöneterek arama motorları üzerinde bir tık yukarıya çıkabilirsiniz. Bazı durumlarda inanılmaz sonuçlar doğurup,krizleri fırsata çevirebiliriz. Markanıza ait olan fotoğrafları en iyi şekilde ve kurumsal paylaşmalısınız. İçerik yönetiminden vazgeçmemeniz çok önemlidir. Doğru içerik Sosyal Medya Danışmanlığının başlıca görevlerindendir.

-Rakip analizi: Sosyal medyada en önemli unsurlar arasında rakiplerinizin analizini yapmakta yer almaktadır. Rakiplerinizin nasıl paylaşım yaptığını ve nasıl bir yol izlediğini iyi takip etmelisiniz.

Reklamları kullanın: Birçok sosyal medya ağında reklam özelliği yer almaktadır. Gerektiği yerlerde bu hizmeti sizin adınıza gerektiği ölçüde alalım. Markanıza ait olan ürünlerin reklamlarını yaparak daha fazla ön plana çıkarabilir ve daha fazla kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize Ulaşın

İnternet dünyasının arka sokaklarında kaybolan bir web sitesi yerine işlek bir cadde müşterilerine ulaşan bir web sitesi düşünün. Google’da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler bulunuyor. Web sitenizi dilerseniz Google reklam hizmetimizle sizlerin ürün yada hizmetinizi internette arayanlarla buluşturabiliriz.

Reklam hizmetlerimiz;

Sosyal medya yönetim

Sosyal Medya ve Google

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Reklam Stratejileri

Matbaa

İstanbul’da Sosyal Medya Danışmanlığı Yaptığımız İlçeler

ADALAR

ARNAVUTKÖY

ATAŞEHİR

AVCILAR

BAĞCILAR

BAHÇELİEVLER

BAKIRKÖY

BAŞAKŞEHİR

BAYRAMPAŞA

BEŞİKTAŞ

BEYLİKDÜZÜ

BEYOĞLU

BÜYÜKÇEKMECE

BEYKOZ

ÇATALCA

ÇEKMEKÖY

ESENLER

ESENYURT

EYÜP

FATİH

GAZİOSMANPAŞA

GÜNGÖREN

KADIKÖY

KAĞITHANE

KARTAL

KÜÇÜKÇEKMECE

MALTEPE

PENDİK

SANCAKTEPE

SARIYER

SİLİVRİ

SULTANBEYLİ

SULTANGAZİ

ŞİLE

ŞİŞLİ

TUZLA

ÜSKÜDAR

ÜMRANİYE

ZEYTİNBURNU

MERKEZ İLÇE

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin